+372 53 51 0501

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Organisatsiooni oma Tarkuste Hoidis

Suurepärane kingiidee klientidele, koostööpartneritele ja oma töötajatele! Võta meiega ühendust - koos sünnivad parimad mõtted!


Tel: +372 5351 0501, heatujupood@mastery.ee


NB! Eritellimusi teeme alates 50st hoidisest.


HIND ON KOKKULEPPEL!

Ühik: tk

Kui otsid Jõuluks TÄIESTI ERILIST KINGITUST kas oma koostööpartneritele või töötajatele,

siis on võimalus tellida oma organisatsiooni unikaalne ja originaalne Tarkuste Hoidis. Hoidis, mis on ORGANISATSIOONI KUJUNDUSE (oma logo ja oma värvid) ja miks ka mitte OMA SISUGA - nt hoidistatud Rahatarkused, Tervisetarkused, Ajatarkused vms.

Isiklikke elamusi pakkuv hoidis on kingisaaja laual terve aasta ja nii saate talle läbi tarkuserullikeste ikka ja jälle omapoolseid häid soove ja mõtteid edasi anda ja olla samas ka oma ettevõtte sümboolikaga pidevalt nähtaval ;-) (tarkuserulli teisele küljele saab kirjutada organisatsiooni nime, tervituse vms)

Oleme valmis Tarkuse Hoidise kokku panema vastavalt teie soovile: juhtimise, õppimise (õpetamise), aja, tervise, reisimise ja õnne teemadel. Hoidistada saab ka inspireerivaid mõtteteri, mis kannavad ettevõtte enda väärtusi või kollektiivi liikmete poolt kirja pandud häid soove. Hoidise sisu on võimalik teha ka eri keeltes.

Organisatsiooni oma Tarkuste Hoidisel võib sisuks olla ka nt 101 Eestimaa tarkust või Maailma tarkused või miks ka mitte Juhtimistarkused. Omanäoliseks teeb hoidise sel juhul ettevõtte sümboolikaga kujundus. Lisada võib nt kaelasildi ettevõtte logoga ja heade soovidega või ka purgi kaanekleepsu ettevõtte logoga.

 

Vormime hea meelega aastate jooksul hoolega kogutud tarkustest just teile sobiva sisuka kingituse!