+372 53 51 0501

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Meelerahu muinasjutud. Aladdini võluvaip - ja teised muinasjuttudel põhinevad meelerännakud lastele

Raamatus on lastele ettelugemiseks tuntud muinasjuttude vormis meelerahu harjutused, mis võimaldavad lapsel lõõgastuda ja minna rändama fantaasiamaalima.Haarav raamat ergutab kujutlusvõimet ja köidab lapsi õpetades neile samal ajal eluks vajalikke lõdvestumise ja stressimaandamise tehnikaid.

 Muinasjuttu Alice imedemaal (1) saad kuulata  SIIT

Ühik: tk
15,00 €
Kogus:

Imetabane viis tutvustada lastele meelerahu seisundit.

Autor: Marneta Viegas
Illustreerija: Nicola Wyldbore-Smith
Väljaandja: Mastery Koolitus OÜ 2015
Raamat on kõvaköites.
 

Lõdvestumistehnika läbi lugude on loodud aitamaks lapsel rahuneda ja lõdvestuda lapsele omasel moel, tutvustades lastele lihtsaid stressimaandamise tehnikaid. Järkjärguline lihaste lõdvestamine ja visuaalsed kujutluspildid on ennast tõestanud efektiivse ravimeetodi osana laste stressi ja ärevuse vähendamisel.

Need muinasjutud on justkui juhendatud meelerännakud, mis rahustavad aju, ergutavad loovust ja parandavad kognitiivseid ja sotsiaal-emotsionaalseid oskusi. Regulaarse praktika korral avaldavad need harjutused sügavat mõju lapse mentaalsele, emotsionaalsele ja füüsilisele heaolule. 

Autor Marneta Viegas on 23 aastat praktiseerinud mediteerimist ja õpetanud neid tehnikaid nii täiskasvanutele kui ka lastele juba üle aastakümne. Praegu juhendab ta RELAX KIDS nimelisi töötube Londonis.

Inglismaal on raamat väga hästi vastu võetud.

Mõned tagasisided:

Meelerahu muinasjutud on lahedad. Ja asi tõesti toimib. Aitäh, selle imelise raamatu meieni toomise eest. Mul 8-ne plika on üsna rahutu hing ja tal on õhtuti raske päevast lahti lasta (nagu Lotte, kellel oli kahju magada, sest nii palju põnevat on vaja teha). Aga need jutud ja rännakud aitavad. Mõne hetkega on sahmerdamine ja siblime läinud, toas on rahu ja lapsed jäävad nohinal magama. Ta klassijuhataja tutvus ka selle raamatuga ja soovis osta.
Kadri Kangro

See on ilus raamat. Igas vanuses lapsed viiakse lõõgastumise ja kujutlusmaailma. Tõenäoliselt teeb see raamat head ka paljudele täiskasvanutele.  Mul on rõõm soovitada seda peredele, sõpradele ja patsientidele.
Dr Julia Ronder, laste ja noorukite psühhiaater

„Meelerahu muinasjutud" lummab. Ta pakub lastele ja vanematele imetoreda viisi koosolemiseks ja mediteerimiseks. See raamat on väärt olema iga lapse (ja samuti täiskasvanu) öökapil. Iga lehekülg on tulvil loovust, fantaasiat ja positiivsust. Ma usun, et kõigil lastel, kes kuulevad neid kauneid lugusid, kasvab eneseusaldus, loomisvõime ja elujaatus.
Robert Holden, Suurbritannia psühholoog (positiivse psühholoogia koolkonna esindaja), kümne bestselleri – nagu näiteks „Happiness NOW!“ ja „Shift Happens!“ – autor

See on täiuslik viis tutvustamaks lastele lõõgastumiskunsti. Mõte kasutada tuntud muinasjutte hüppelauana kujutluspilti sisenemiseks võimaldab neid harjutusi kohe kaasa teha isegi väga väikestel lastel. Ja muidugi need kütkestavad illustratsioonid! Mu lapsed olid võlutud ja magamamineku aeg meie majas on muutunud!
Rebecca Abrams, Suurbritannia ajalehe „The Daily Telegraph“ perenõustaja