+372 53 51 0501

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ideemäng daVinci

Ideemäng daVinci murrab Su meeskonna harjumuspärased kammitsad ja aitab leida uudseid ideid!

Ühik: tk
Laoseis: 1
39,00 €
Kogus:

Ideemäng daVinci murrab Su meeskonna harjumuspärased kammitsad ja aitab leida uudseid ideid!

Me kõik takerdume aeg-ajalt mustritesse ning jätkame varem edu taganud tegevustega isegi siis kui on juba selge, et need enam sama edukalt ei toimi.

Selles olukorras vajame tõhusat töövahendit, mis aitaks meil neid mustreid murda ning hakata nägema uusi lahendusi. daVinci ongi just selline töövahend – aitab lõhkuda meie tavalisi mõtlemise mustreid, leida uusi ideid ja neid üheskoos edasi arendada. See muudab ajurünnakud oluliselt tõhusamaks, sest:

  • aitab murda mineviku kogemusest tulenevaid mõttemustreid millesse me kõik aeg-ajalt takerdume;
  • kaasab kõik osalejad ja paneb nad leidma uusi lahendusi;
  • ei lase võita ideedel, mida oled kohvinurgas juba miljon korda kuulnud.


Kuidas mäng käib?


Mäng on loodud töövahendina organisatsioonidele ja see on piltlikult öeldes tõhusam töövahend ajurünnaku läbiviimiseks kui klassikaline pabertahvel. Seega on mängu mängimise peamiseks eelduseks, nagu iga ajurünnaku puhulgi, probleemi täpne püstitus, näiteks: “Kuidas rohkem müüa?”, “Milliseid uusi tooteid teha?”, “Kuidas oma inimesi innustada?”, “Kuidas positsioneerida meie toodet uudsel viisil?” vmt.

Ühesõnaga – see peab olema küsimus, millele on lahenduseks võimalik (ja vajalik) leida suur hulk ideid. Eesti keeles algavad need küsimused tavaliselt sõnadega: “Kuidas…” või “Mida teha selleks, et …”.

Mäng põhineb eelkõige kahel loova mõtlemise tehnikal – juhuslik sisend ja assotsiatiivne mõtlemine. Nende abil suunatakse osalejate mõtete alguskoht uude ja ootamatusse kohta ning see loobki eeldused uudsete lahenduste leidmiseks. Lisaks tekitab mäng väikese ajasurve, mis ei lase meil oma ideid tsenseerima hakata.